Fest w Porę – patronujemy!

fest w porę radomsko

Mamy niebywałą przyjemność poinformować, że już w lutym, w Radomsku, odbędzie się kolejne spotkanie kulinarne – festiwal lokalnych smaków, powstały z inicjatywy dwóch radomszczanek, działających pod nazwą Fest w Porę. Ezdrowie.org.pl zostało już oficjalnym patronem spotkań!

logo duże zimowe + PATRONAT

Jak podają inicjatorki:
„Fest w Porę to inicjatywa dwutorowa: na co dzień działamy w internecie, natomiast cztery razy w roku zapraszamy na spotkanie przy wspólnym stole. Jesteśmy radomszczankami – to w Radomsku zrodziły się nasze gusta i smaki. To tutaj chętnie wracamy by próbować tego, co najbliższe naszym upodobaniom. Chcemy się z Państwem dzielić naszą pasją, dlatego zapraszamy na Fest W Porę – sezonowy festiwal lokalnych smaków. To tu dowiesz się, jak odżywiać się zgodnie z porami roku, jak zachować witalność i zadbać o zdrowie rodziny, poznasz tradycję rolnictwa najbliższych obszarów, zasmakujesz pasji radomszczan.”

Najbliższy Fest w Porę już 09.02.2014r. (niedziela). Podczas festiwalu, sklep ezdrowie.org.pl również zorganizuje pewien drobny upominek dla wszystkich zainteresowanych.

O szczegółach wydarzenia będziemy informować na bieżąco na stronie ezdrowie.org.pl, natomiast już teraz zachęcamy do odwiedzenia oficjalnego bloga: www.festwpore.blogspot.com  oraz fanpage’a na facebooku: www.facebook.com/fest.w.pore.

Zachęcamy również do obejrzenia galerii z poprzednich spotkań:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.