Zimowy Fest w Porę w Radomsku – plan spotkania

fest w porę radomsko

Po jesiennym udanym spotkaniu, zapraszamy na zimową edycję FEST W PORĘ. Znów będzie można dowiedzieć się jak odżywiać się lokalnie, sezonowo, zdrowo i smacznie. I choć zima to w kuchni trudny czas, od czego jest kreatywność?
Zimowy Fest w Porę już w najbliższą niedzielę, 9 lutego, w Radomsku (Bar Belfast, ul. Kasztelańska 3). Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 15:00, a szczegółowy plan prezentujemy poniżej.

fest lokalizacjaW programie zimowej edycji:
15.30 – warsztaty plastyczne z elementami języka migowego dla dzieci (3-10 lat) poprowadzą Iga Borowiecka-Grzywacz, Marta Margoła i Magdalena Sobieraj
Zajęcia poprowadzą doświadczone pedagożki, pasjonatki sztuki, twórczynie rękodzieła, artystki. Obiecują kolorowe warzywno-owocowe girlandy metodą wydzieranki i magnesy na lodówkę z modeliny, czyli mnóstwo dobrej i twórczej zabawy. W prace plastyczne zostaną wplecione elementy języka migowego. Pod okiem logopedy dzieci będą miały okazję nauczyć się zestawu znaków- o tematyce kulinarnej, nie inaczej!

15.30 – „Przekonać Tadka Niejadka” – warsztaty kulinarne dla dorosłych poprowadzą Ada Lewandowska i Agnieszka Szydziak
Zajęcia dla rodziców dzieci niejedzących, grymaszących, którym sen z powiek spędza temat żywienia swoich pociech. Warsztaty dostarczą Państwu pomysłów na zdrowe i kolorowe posiłki oraz na słodycze, które Niejadki mogą jeść bez wyrzutów sumienia (sumienia rodzica oczywiście).

(Na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy drogą mailową pod adresem: festwpore@gmail.com lub telefoniczne pod numerem tel 601 540 388)

16.45 – „Wiosenny dobry start” – mini-wykład o wiosennym detoksie, prowadzenie Agnieszka Szydziak
Praktyczne rady dotyczące tego, jak obudzić się z zimowego lenistwa, posprzątać swój organizm i pełną parą wystartować w nową porę roku. Na wykład zapraszamy osoby, które chcą przygotować się do oczyszczania, potrzebują rad, jak łagodniej przejść i bezpiecznie zakończyć ten proces.

17.15 – Pokaz filmu- kabaret Wujek Władek nad Bałtykiem

Przez cały czas trwania imprezy:
– bar z daniami przygotowanymi z lokalnych i sezonowych składników
– wystawy fotografii Seweryna Klęka oraz malarstwa Igi Borowieckiej-Grzywacz
– jarmark różnorodności – smakołyki i rękodzieło radomszczan

Dla wszystkich uczestników wydarzenia, sklep ezdrowie.org.pl zorganizował małą niespodziankę. Jednak szczegółów szukajcie na profilu facebookowym wydarzenia.

Raz jeszcze zapraszamy!

Po więcej informacji zapraszamy na:
https://www.facebook.com/fest.w.pore
http://festwpore.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.