O nas

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad dwudziestoletnimi tradycjami, która za cel postawiła sobie pomoc innym ludziom w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Wierzymy, że każdy jest w stanie znacząco poprawić swój stan zdrowia, zmieniając czasem drobne elementy w swoim najbliższym otoczeniu. Dlatego też oferujemy produkty ekologiczne uznanych producentów i lokalnych wytwórców oraz drobny sprzęt medyczny. Z ich pomocą powrót do zdrowia jest dużo łatwiejszy i przyjemniejszy.

Staramy się jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów odnośnie jakości oferowanych przez nas produktów. Starannie wybieramy te, których sami używamy lub chcielibyśmy używać. Z tego powodu nie boimy się Państwu ich polecać. Wszyscy jesteśmy wielką rodziną, a o rodzinę należy dbać jak o samych siebie.

Historia

Firma MP Marek Pazera działalność rozpoczęła w 1993 roku. Od wielu lat głównym motywem prowadzenia działalności jest dążenie do perfekcji. Nazwanie firmy własnym nazwiskiem dodatkowo zobowiązuje, jest gwarancją najwyższej jakości i obsługi klienta. Struktura działalności firmy cały czas rozrasta się, wkraczamy w nowe obszary, wykorzystujemy nowe technologie. Dla nas, przede wszystkim, liczy się zadowolenie klienta.

Portal ezdrowie.org.pl rozpoczął swoją działalność w 2012 roku, inspirując się naszymi wcześniejszymi długimi rozmowami na temat zdrowia i możliwości jego poprawy. Postanowiliśmy dać innym dostęp do narzędzi, dzięki którym będą mogli na nowo czerpać przyjemność płynącą ze zdrowego stylu życia.

Z doświadczenia wiemy, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. Dlatego chcielibyśmy, aby nasze działania w przyjemny sposób prowadziły do dobrego samopoczucia i zdrowia naszych klientów.

zlotywozek

W czerwcu 2013 roku otrzymaliśmy, decyzją internautów, wyróżnienie w konkursie na najciekawszy sklep internetowy organizowany przez portal urodaizdrowie.pl. Obiecujemy być jedynie lepsi!

Co dalej?

Chcemy się wciąż rozwijać. Nieustannie doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności, a wraz z nimi udoskonalamy portal ezdrowie.org.pl. W najbliższych planach mamy wzbogacenie oferty o kolejne produkty najwyższej klasy oraz dalsze podnoszenie jakości naszych usług. Chcielibyśmy dotrzeć do jak największego grona odbiorców, zachowując przy tym rodzinny charakter firmy.