Przedłużony okres realizacji zamówień

ezdrowie.org.pl logo jesień 2014

Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych wysyłka zamówień zawierających produkty p. Wojtkowskiego nieco się opóźni. Wysyłać będziemy je kolejno, według numeracji, po 14.10.2014r.
Przepraszamy za utrudnienia.

Program Wiosennego Festu w Porę w Radomsku

fest w porę radomsko

Już za niespełna dwa tygodnie kolejna edycja FEST W PORĘ. Tym razem wszystko rozegra się w wiosennej odsłonie. Zapraszamy do uczestnictwa w najbliższym spotkaniu! Przedstawiamy informacje na temat III części FEST W PORĘ – Wiosna!
Miło nam też poinformować, że na wiosennym Feście będziemy osobiście! Czytaj dalej…

Zimowy Fest w Porę w Radomsku – plan spotkania

fest w porę radomsko

Po jesiennym udanym spotkaniu, zapraszamy na zimową edycję FEST W PORĘ. Znów będzie można dowiedzieć się jak odżywiać się lokalnie, sezonowo, zdrowo i smacznie. I choć zima to w kuchni trudny czas, od czego jest kreatywność?
Zimowy Fest w Porę już w najbliższą niedzielę, 9 lutego, w Radomsku (Bar Belfast, ul. Kasztelańska 3). Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 15:00 Czytaj dalej…

Fest w Porę – patronujemy!

fest w porę radomsko

Mamy niebywałą przyjemność poinformować, że już w lutym, w Radomsku, odbędzie się kolejne spotkanie kulinarne – festiwal lokalnych smaków, powstały z inicjatywy dwóch radomszczanek, działających pod nazwą Fest w Porę. Ezdrowie.org.pl zostało już oficjalnym patronem spotkań! Czytaj dalej…

Tydzień z makaronem w sklepie ezdrowie.org.pl

Tym razem nietypowo, bo od środka tygodnia, rozpoczynamy Tydzień z makaronem w ezdrowie.org.pl.
Potrwa do przyszłej środy (do 11.09.2013r.) i w tym czasie także będzie można zakupić w naszym sklepie wszelkie makarony (a może także i dodatki do nich) w wyjątkowych, promocyjnych cenach.
Oczywiście nie pozostawimy Was także bez gotowych przepisów, którymi można wspomóc się w kuchni. Zapraszamy!

Aby znaleźć produkty z Makaronowej promocji można zajrzeć tutaj. Czytaj dalej…