Program Wiosennego Festu w Porę w Radomsku

fest w porę radomsko

Już za niespełna dwa tygodnie kolejna edycja FEST W PORĘ. Tym razem wszystko rozegra się w wiosennej odsłonie. Zapraszamy do uczestnictwa w najbliższym spotkaniu! Przedstawiamy informacje na temat III części FEST W PORĘ – Wiosna!
Miło nam też poinformować, że na wiosennym Feście będziemy osobiście!
plakat fest w porę wiosna

W programie wiosennej edycji:
15:00 start imprezy
15:30 warsztaty kulinarne dla młodzieży i dorosłych „Zdrowe słodycze” prowadzone przez Agnieszkę Szydziak i Adę Lewandowską:
Któż nie lubi słodyczy? Jednocześnie wszyscy znamy ich zgubny wpływ na sylwetkę i nasze zdrowie. Na szczęście nie trzeba całkiem rezygnować ze słodkości chcąc czuć się dobrze i zdrowo – zapraszamy do wspólnego przygotowania bakaliowych czekokul, tarty kokosowo-truskawkowej i gorącej niespodzianki. Wszystko na słodko, na pysznie, na zdrowo!
15:30 warsztaty manualne dla młodzieży i dorosłych „Ozdób sobie shopbaga, czyli spersonalizowane torby na zakupy” prowadzone przez Igę Borowiecką-Grzywacz i Patrycję Dziadkiewicz instruktorki z Babosfery:
Ozdób sobie shopbaga, czyli Spersonalizowane torby na zakupy, to warsztaty, na których każdy może wykonać sam lub we współpracy z instruktorkami z Babosfery ekologiczne torby zakupowe do wielokrotnego użytku. Wszystko w oparciu o metodę szablonu i barwny wachlarz farb do tkanin. Jedynym kryterium i granicą jest bariera, jaką stawiacie swojej wyobraźni.
15:30 warsztaty manualne dla dzieci od 7 lat „Malowane koszulki” poprowadzą Beata Grzejszczak i Monika Cichosz:
Twoje dziecko to mały artysta, malarz, konstruktor? Te warsztaty są dla niego: masz pomysł na pomalowanie koszulki? Zawsze chciałeś stworzyć swoje własne małe dzieło sztuki? A może chcesz zobaczyć jak w łatwy sposób przerobić koszulkę i nadać jej drugie życie? Przynieś czystą białą koszulkę i stwórz na niej wyjątkowy malunek lub zapleć swoją starą koszulkę nadając jej całkiem nowy wygląd.
(na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy drogą mailową: festwpore@gmail.com lub telefoniczną 601 540 388)
16.00 Jak powstaje graffiti? – zobacz sztukę na żywo – maluje Marcin Wilkoszewski /LOWA/:
Marcin Wilkoszewski – absolwent łódzkiej ASP, zajmuje się grafika warsztatową oraz malarstwem. W swojej sztuce podejmuje tematy trudne i kontrowersyjne, w bezpośredni i krytyczny sposób komentuje współczesną rzeczywistość. W Radomsku identyfikowany głównie przez mural ku pamięci braci Różewiczów.
17:00 zdjęcie grupowe wszystkich FEST’owiczów
Za wykonie zdjęcia odpowiedzialny jest Łukasz Kowalski z Kowales
17:15 rozlosowanie zwycięzców FEST LOTERII
18:00 koncert zespołu POLA ROYD:
pola royd jest odświeżającym zjawiskiem na radomszczańskiej scenie. Muzycy ponad podziałami na gatunki i rodzaje stawiają jakość i styl – swoją twórczość określają jako nowoczesną muzykę alternatywną inspirowaną jazzem.
Przez cały czas trwania imprezy:
bar z wiosennymi potrawami; w nowej odsłonie zaprezentujemy lokalne i sezonowe: szparagi, botwinkę, truskawki, rabarbar i wiele innych bogactw, jak zawsze zapraszamy na zdrowsze wersje tradycyjnych deserów, a absolutnym hitem tej edycji ogłaszamy slowfoodowe burgery;
wystawa prac Marcina Wilkoszewskiego /LOWA/;
jarmark różnorodności – spożywcze produkty naturalne, zioła, domowy chleb, sery kozie, miód, rękodzieło
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.