Wiosenny Fest w Porę – już w maju!

logo fest w porę radomsko

Już 18 maja w Radomsku będzie można przyjrzeć się, jak bardzo lokalne społeczności mają wpływ na nasze życie, spróbować lokalnych przysmaków i dowiedzieć się, jak zachować zdrowie w coraz bardziej zagonionym świecie.

Wiosennemu Festowi patronujemy z całą stanowczością, najprawdopodobniej i nas będzie można spotkać w niedzielne popołudnie w Radomsku.
Serdecznie zapraszamy!

Więcej szczegółów zdradzają organizatorki wydarzenia:

Kolejny raz chcemy zachęcić mieszkańców Radomska i okolic do współtworzenia pierwszego radomszczańskiego festiwalu kulinarnego FEST W PORĘ. Nie wątpimy, że żyje tu wielu pasjonatów, aktywistów, mistrzów w swoim fachu – to czas i przestrzeń do tego, by zaprezentować, co inspiruje Ciebie. W FEST W PORĘ nie ma żadnych ograniczeń: czy jest to muzyka, rękodzieło, performance, sport, majsterkowanie, czy zdrowe odżywianie – czekamy na Ciebie! 
Wiosna to czas przebudzenia, niech stanie się pretekstem dla radomszczan do stworzenia nowej, kreatywnej rzeczywistości, nie tylko w to jedno popołudnie. Jesteśmy przekonani, że razem mamy wszystko, co potrzeba. Czekamy tylko na Twoje wsparcie w postaci pomysłów, rąk do pracy, umiejętności, możliwości, czy środków finansowych. Nie ukrywaj się, zrób krok i skontaktuj się z nami mailowo: festwpore@gmail.com lub telefonicznie: 601540388. Razem możemy wszystko!
Więcej o FEST W PORĘ można przeczytać na www.festwpore.blogspot.com lub stronie wydarzenia na Facebook’u.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.